| Motilyk_Otilik_1991 a întrebat:

sigur daca as fi acum sa va spun ceva nu m-ati auzii pentru ca mi-AM pierdut vocea! am luat pastile dar tot nu imi trece ...trebuie sa imi revina macar un pic pentru duminica pentru ca am repetitie la un spectacol FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Tine-ti mereu gatul invelit intr-un fular sau esarfa, bea ceaiuri multe...
Mai e o chestie cu oul crud, dar nu o pot garanta.

| Motilyk_Otilik_1991 explică (pentru MrAnderson):

Chiar am purtat mai mult esarfa si s-au vazut rezultatele! multumesc

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca iti revine vocea, nu cred ca e bine sa o fortezi la repetitii