| BuBulina97 a întrebat:

Buna TPU stiti de ceva timp incerc sa scap de cosurile de pe fata dar nu reusesc am incercat diferite metode dar nimic. Help me pls. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Sterge-te pe fata cu lamaie, stai vreo 10-15 minute apoi clatesti cu apa calduta.

| All3 a răspuns:

Heii,pai incearca sa nu le spargi,si,cum le vezi ca apar,da cu niste pasta de dinti,alba normala, simpla pe cosuri, si in cam 2 zile dispar ^^

| miki_4604 a răspuns:

Buna,este acneea juvenila o au in mare parte tinerii din ziua de azi(alimentatie necorespunzatoare)mananca mai multe fructe, atentie cu ciocolata nu fa exces, si o igiena stricta.Vezi despre spirulina, chitosan si ceai antilipemic pe www.ties-romania.ro.Sanatate

| Cristina_4633 a răspuns:

Stoarcele si spala-te cu ceai de musetel...eu in clasa 5 si a 6 am avut foarte multe si dupa ce am terminat clasa 6 am facut asta si de atunci sunt 4ani imi apar asa doar cand trebuie sa imi vina ciclu cateva.pwpici:*