| Kidahhh a întrebat:

Sunt cam noua pe aici! As vrea sa va intreb si eu ceva.Am 52 de kg, si 1.63,la 14 ap 15 ani.Este bine? Dau fundita.:*.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Poftim un link unde poti sa vezi daca la inaltimea care o ai, si kg sint ok. http://www.calcule.ro/......e-sex.aspx

| Deea a răspuns:

Daca esti noua am un sfat: intrebarile astea sunt cele mai aiurite pe care le-ar putea pune cineva. Asa ca pe viitor daca ramai pe TPU sa stiiwinking. La cat mai multe fundawinking!

| gogusamsung a răspuns:

Depinde si cum esti proportionata. Dar pentru varsta ta e perfect happy

| zizi27 a răspuns:

Salut ...este oky. nu e nici o problema, daca poti sa ramai in continuare la aceeasi greutate e si mai bine.
ceao:*

| Kidahhh explică:

Deea, pun ce intrebari vreau, ok?