| Kryssukkutzza a întrebat:

Sunt in clasa a VI-a si sunt foarte scunda (1, 42-1, 44 m) cum pot sa ma inalt? Dau funda (daca merge, bineinteles)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aniitaa a răspuns:

Intindete mai des dimineata cand te trezestilaughing eu am 1, 78hee hee

2 răspunsuri:
| miky95 a răspuns:

Depinde de genele, pentru ca poti face tu baschet 3 ani si sa nu te inalti decat 1 cm. Daca parintii tai sunt scunzi nu prea ai sanse sa fii cu mult mai inalta decat ei, dar nu se stie niciodata.

| AnonimuTPU a răspuns:

Buna, eu te sfatuiesc sa faci baschet, stiu dupa un coleg care s-a inaltat in timpul verii vreo 6 cm. Sau fa un pic de educatie fizica, sarituri in sus, ceea ce are legatura cu asta.

Sporturi care te ajuta sunt: baschet, volei.

Bafta. Fundaa love struck