| BeibbG a întrebat:

Sunt o fata foarte slaba, credeti ca daca imi voi incepe viata sexuala ma voi ingrasa? macar putin...sunt disperata...am luat si vitamine, mananc foarte mult dar degeaba.Am o relatie de 6 luni cu un baiat si il iubesc mult si nu am facut-o niciodata pana acum, sunt virgina. Voi ce parere aveti? s-ar putea sa mai iau in greutate si sa ma mai dezvolt putin dupa ce imi voi incepe viata sexuala? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna, si eu am aceeasi inaltime, dar 55 kg...mi-as dori si eu sa fiu ca tinewinking Nu cred ca sexul ingrasa, in cazul meu a fost chiar invers, dar ar trebui sa te apreciezi asa cum esti.

| neutrino a răspuns:

Roaga-l frumos si, daca este cavaler si capabil, te va rezolva si asa slaba.

| Alcyon a răspuns:

Sexul nu ingrasa, de unde scoateti povestile astea? Doar daca ramai gravida te ingrasi, dar nu stiu daca-ti doresti bebei de pe-acum. Sexul nu e nici cura de slabire, nici sport, nici moda... O faci atunci cand simti ca esti cu omul potrivit.

| Vektor a răspuns:

Cat de slaba esti?
ai 1 metru si cat si cate kg?
daca esti schelet si chiar nu-ti place, te poti apuca de fitness si vei arata ca'n reviste happy

cauta BodyRockTv pe google sau facebook

| BeibbG explică (pentru Vektor):

Am 1.69 si 45 kg straight face

| Wehrmacht a răspuns (pentru BeibbG):

Mai...inaltimea aia e un semn.Merita sa incerci...

| WhiteTiger15 a răspuns:

Cunosc foarte multe persoane de genul tau, adica sa mananci foarte mult si sa nu te ingrasi. Pur si simplu asa este felul lor nu ai ce-i face. Si legat de ingrasatul cu viata sexuala nu cred ca te-ai putea ajuta cu ceva. Adica nu cred ca te-ai putea ingrasa prin sex.

| QueenG a răspuns:

Nu decat daca el isi da drumul in tine dar asta prezinta un risc foarte mare si ce daca esti slaba poti deveni un fotomodel(daca esti inalta)ce esti asa disperata sa ai cur si tate infine si in plus baieti din ziua de azi te *** si te lasa cu ochi in soare in plus iubirea nu se arata numai prin sex iubirea o ai suflet nu in **** asa ca nu iti strica tu copilaria ca mai tarziu vei regreta, sincer eu sunt fata si sunt virgina si eu vreau sa intru in biserica virgina, infine treaba ta dar stii ca sa fii sigura ca iubitul tau nu e purtator de HIV mai bine ati face niste analize si mai tarziu daca o sa faci sex de la 6 luni inseamna ca esti usuratica tare.

| Vektor a răspuns (pentru QueenG):

Papusica, mai ia o gura de aer. sunt care si-au tras-o din prima zi si acum sunt oameni casatoriti la casa lor.
ce inseamna la tine a fi usuratica?
tu nici macar nu stii ce inseamna sexul si deja acuzi lumea aiurea.