| SpeakTeam a întrebat:

Buna TPU sunt un pustihappy de 14 ani si la varsta mea arat cam mic de statura si nu stiu cum sa am inalt mai repede ma poate ajuta cineva si ce mancaruri ingrasa asa mai repede plzz help my

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, heii nu te speria ai tot timpul să creşti ai dabia 14 ani, mai bine te gândeşti la alte probleme, această este una mică până la 20 de ani creşti şi vei face şi burtă, viaţa merge înainte, şi niciodată să nu spui niciodată, ai să vezi că ajungi la vorbele mele, succes şi fi mai optimist!
O seară plăcută!