| Hieicosmin a întrebat:

tatal meu a fost operat pentru o tumora maligna la rinichi..si a fost externat din spital de doua saptamani ca si vindecat.dar continua sa faca dializa din cauza insuficientei renale...se simte bine..doar ca este cam slabit... exista posibilitatea ca aceasta sa revina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cryshhtian a răspuns:

E normal dupa o astfel de operatie sa fie slabit, insa daca revine sau nu poti afla cu siguranta de la medic care pot fi sansele.multa sanatate pentru tatal tau!