| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva vreo cremă pentru petele de la soare? P.S: să fie bune...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Panthoderm E. costa in jur de 10 lei, nu stiu sigur. Gasesti la farmacie. E foarte buna. Prietenul meu a fost ars tare pe spate, maini si gat si au ramas multe pete, chiar rani. Chiar dupa prima aplicare au inceput sa ii mai treaca, acum nu se mai cunoaste nimic. Sa stii insa ca e o crema putin grasa. te dai seara si dimineata (sau in general cand esti acasa, sa nu patezi hainele)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei pentru fata, iti recomand crema de la Gerovital antiimperfectiuni.

| Theo20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pentru față, pentru umeri si gât, ști cumva?

| anonim_4396 explică (pentru Theo20):

Probabil ca ar fi buna si aceea pentru gat si umeri, doar cantitatea mica nu o recomanda. Cel mai bine ar fi sa intrebi la o farmacie, de produse specializate de la firme ca Vichy, Avene.

| Theo20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumeschappy