| RoxyTeIubeste a întrebat:

Buna TPU... Urgentt
Acum 2-3 lunii am avut un chist sinovial chiar la inchierura pumnului... mi-au facut doctorii o incizie. cu niste acce ft groase si mi-au scos chistu de vreo 2-3 zile ma doare ft tare mana. Dar nu numai ca ma doare sa si umfat putin... umflatura seamana cu cea care am mai avut-o in perioada cand mi-a aparut chistu mai ales cand o misc am impresia ca chiarr in acel loc unde l-am mai avut e posibil sa mai fac si un al 2 chist?

fundita
pentruu cel mai bun sfat pentru cea mai buna parere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este foarte posibil, mai ales daca ai fortat incheietura in aceasta perioada (dupa operatie vreo 6 luni trebuia sa o protejezi)