| Cecillia199619 a întrebat:

Verisoara mea are 13 ani spune ca arata urat..adica..e grasa.Voi ce ziceti la 13 ani cu 55 de kilograme esti chiar asa de grasa? Are 1.50 inaltime.da este scunda.dar arata chiar bine..adica nu are burtica, numai la picioare e asa mai grasuta.Astept parerile voastre. FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SweetAl3x a răspuns:

Nu este chiar grasa, pana la urma e ceva normal pentru varsta ei. Spune-i sa nu isi mai faca probleme ca o sa aiba timp si sa slabeasca, dar ca sa se simta mai bine in pielea ei, sa se uite la fetele cu adevarat grase si sa faca o comparatie!

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

E grasă. Ar fi trebuit să aibă 49 de kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer cam da.big grin Sora mea de 25 are 57 de kilograme si arata trasnet.Eu am 14 si am 50. Dar nu e mare problema cand va mai creste va putea slabi.Sau cand se va mai dezvolta se va si inalta si va arata mai bine.:*

| borntotwerk a răspuns:

Da.este grasa la 1.50 trebuia sa aiba 40 kg..mai ales ca este si micatongue

| enonimox a răspuns:

Ar fi trebuit să aibă 49 de kg.