| Angelswprr a întrebat:

Buna TPU vreau sa adaug penisului meu 3 cm in plus dar fara pastile sau alte chestii...doar prin metode naturale happysi fara glume proastewinking funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu prea ai cum, daca are 6 cm e functional, ce e peste 25 cm poate fi un handicap ( stergi wc-ul cu el )

| ion933 a răspuns:

Te masturbezi si cind vrea sa iti iasa sperma te ti de penis dar efectul nu este imediat el o sa se mareasca in timp