| Metallica97 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti daca operatia cu laser la ochii (pentru miopie) iti reda complet vederea? Daca faci operatia esti nevoit sa nu te expui la lumina puternica /lumina solara timp de 3 luni? Care este pretul unei astfel de operatie si unde se face in Romania?
P.S: cel mai bun raspuns primeste o funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oHarryo a răspuns:

Din cate stiu eu, da, iti reda vederea in mare masura, asta depinde de starea ochiului, cat despre lumina nu e necesar atata timp, nici pe departe, pretul este de 2500 lei pentru fiecare ochi, si sunt sigur ca se face in Cluj.