| FitzoasaCuActeleInRegula a întrebat:

TPU. vreau sa ma ingras neaparat la 13 ani am 43 kilograme va rog ajutati-ma dati ceva medicamente nu vreau diete sau exerciti vreau niste medicamente care sa dea roade intr-adevar var rogg frumos daca ati folosit cv pastile vitamine va rog ziceti-mi sa iau si eu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AxelBv a răspuns:

Poti lua vitamine, nu te opreste nimeni, dar in 10 ani o sa ai 150kg si ficatul in pioneze. Pastilele lasa resturi in ficat. Resturile astea se acumuleaza si pe termen lung iti dauneaza foarte mult.