| deaadeea a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste exerciti ceva pentru a slabi la picioare bulane in 2 saptamani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Si eu vreau sa arat ca mr olympia 2009 in 3 saptamani. stii asemanarea? NU SE VA INTAMPLA NICIODATA.
1. corpul nu slabeste unde vrei tu, ori slabeste de peste tot, ori de nicaieri. asa este facut corpul uman.
2. in 2 saptamani nici cu steroizi de definire nu faci nimic, daramite fara steroizi, fara alimentatie pusa la punct, etc.

ori iti iei un scop pe termen mai lung ori o sa dai funda aia unei minciuni care ti se pare frumoasa ca este ce vrei tu sa auzi.

| Veme a răspuns:

Paradoxal, pentru a slabi la "bulane", exercitiul cel mai bun este relaxarea la muschii gurii!

| hgcl a răspuns:

Alergat, scari, exerciti de stretching... daca o sa mergi 2 sapt de 5 ori pe saptamana la alergat eu iti garantez ca o sa ai rezultate vizibile, bafta!