| GEORGIANA3489 a întrebat:

Buna tuturir, am 17 ani si am niste dureri pe la coaste si goluri in stomac si ma intreb daca o fi de la animale mereu cand ma joc cu ele simt fire de par caini, pisici si mie teama sa merg la spital ca in caz de e sa ma operez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are treaba una cu alta.

| Madaxo97 a răspuns:

Joacă-te mai atenta cu animalele, ai grija sa nu inhalezi par. Oricum nu cred ca de la asta ai durerile, golurile in stomac poate sunt ca nu mănânci suficient

| Anonimul151 a răspuns:

Nu e nimic grav. Dar dacă tot te temi pentru sănătatea ta mergi la un doctor.