| paint9 a întrebat:

Buna tuturor,am mica intrebare care doresc sa nu primesc un raspuns la care ca gindesc dar oricum,
ceva timp in urma am obsevat pe fesele mele niste liniute rosii,am cresut ca sint niste venisoare,dar acum parca sunt rosii si imi pare sa nu fie vreun parazit,voi ce credeti, ati avut asa ceva vreodata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tudorhc5 a răspuns:

Alergie la ceva, detergent, sapun, parazitii nu reactioneaza asa

1 răspuns:
| Alin_Mihai_1998 a răspuns:

Hmm... nu mi s-a intamplat. Iti dau un sfat, taie-ti fesele. big grin
Paste fericit! happy