| NatashaaNat a întrebat:

Buna tuturor. Am o problema in ultimele doua nopti ma tot musca ceva... probabil un tantar dar nu sunt sigura. adica m-o muscat de gat la un sfert de centimedru, si am 7 bubite si ma mananca. Si de gamba m-o muscat de 6 ori, distante extrem de mici intre bubite, de 1 cm. Si mai am pe mana doua la distante mici, si pe la genunchi. Probabil o sa ma duc la doctorita de familie, dar daca stiti ce e, spuneti-mi sau dati-mi un sfat cum sa scap mai repede de ele ca am Balul Bobocilor peste ceva timp si is foarte urate
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CaSiHai a răspuns:

Date cu crema daca nu acoperale cu fond de ten