| frumusica80 a întrebat:

Buna tuturor
Am o problema mare, nu stiu daca m-ati pute ajuta, dar totusi ancerc sa va exiplic.Acum o luna logodnicul meu a cazut pur si sinplu jos antro dimineata
am chemat salvarea si medicul a spus ca are tumoare cerebralasadtoate bine lau operat iau scos tumoarea, dar nu sa facut nu stiu ce bine pe creier si lau mai bagat anca o data la operatie, precizez ca tot an acest tinp lau bagat medici an coma indusasadacum intrebare mea este catre voi.Ati fost si voi an acest mare necaz ca si mine? si cat a durat aceasta coma indusa? pur si sinplu nu mai pot ma distrug si eu pe o zi la alta. Ce puteti sa-mi spuneti despre coma asta indusa?
va multumesc din suflet si va rog fara raspunsuri rele
ca numai de astea n-am eu nevoie acum

va pupsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| frumusica80 explică:

Multumesc Emilya,

normal cas langa elsad
ca numai pa mine ma are
si eu pa elhappy
te pup pa

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Imi pare rau pentru voistraight facesad
Din fericire nu am avut parte de asemenea necazuri.
In momentele astea ar trebui sa fii alaturi de el tot timpul.
Sper sa se faca bine.Sunt alaturi de voi.Succes!
Va pup:*