| Catalin_Vlascu_1975 a întrebat:

Buna tuturor...de ceva vreme am o problema cu ochiul stang si anume cand stau mai mult de 1 ora 2 la pc incepe sa mi se zbata sau sa-mi tremure (la scoala cand privesc la tabla se intampla la fel, uneori si cand scriu).In timpul liber nu am aceasta problema...Este o problema grava? Si daca da cum as putea sa o remediez? Cer ajutor specializat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheBestSelfie a răspuns:

Nu este o problema grava, se intampla atunci cand esti atent la ceva cum ai spus si tu la pc si la tabla. Nu e grav, dar trebuie savorbesti cu parintii, sa consulti un medic. Pentru orice eventualitate. Funda? smug

1 răspuns: