| DamariisDammyy110 a întrebat:

Buna tuturor. Ma dor foarte tare picioarele, de la genunchi pana la glezna sau chiar pana la talpi. De 2 zile, in special seara. E durerea aia gen, ca si cum ai fi mers mult dar nu. Eu de obicei nu merg mult, azi am fost doar pana la magazin. Nici nu pot sa dorm de durere. ce pot sa am? Va rogg. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SergiuM99 a răspuns:

Sugerez sa va duceti la doctor si sa vedeti ce parerea are si acesta. In caz de nu se gaseste nimic la nivelul talpii sugerez sa faceti un control la sold sau la coloana. In multe cazuri durerile din zona inferioara sunt datorate de probleme din zona trunchiului. Aceste dureri sunt transmise pe sistem nervos.