| pitbull60 a întrebat:

Buna tuturor!
Spuneti-mi si mie va rog daca te poti da cu lotiune de corp pe fata... daca e bine sau nu.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Nu se intampla nimic rau daca te dai!

| pitbull60 explică:

Da...pai pe care sa cred...acu depinde si cu ce fel de lotiune te dai tu.

| ღmarynaღ a răspuns:

Ma nu cred ca are nimic dar poate exista riscul sa-ti apara cosuri.

| deedee_3754 a răspuns:

Te poti da, nu are nimicwinking si eu ma dau kiss

| cristiana101 a răspuns:

Nu este bine.