| Corina_7356 a întrebat:

Buna tuturor, vreau sa va spun ca dupa vreo 12 ore de la 8 pana la 20 IN SFARSIT am gasit un leac care trateaza negii in doar 1 saptamana maxim doua deci cum s-a intamplat(o povestire pe scurt)am gasit pe internet o femeie care a spus ca o batrana a sfatuit-o sa ia de la plafar o crema...si acum va spun ce sa faceti pentru a scapa de negi, deci mergeti la farmacie si cumparati Rostopasca(o planta foarte buna pentru inlaturarea negilor) apoi cand ajungeti acasa faceti-va o solutie concentrata ADICA un ceai mai tare iar apoi turnati lichidul intr-un castronel cu flori cu tot si ROSTOPASCA(normal) iar apoi tineti mana 2 ore (puteti sa va uitati la un film sau ceva, sa nu va plictisiti)deci. tineti mana doua ore neintrerup iar apoi veti vedea ca negii se retrag.Eu am contactat aceasta femeie care a zis despre acest leac si mi-a aratat poze cu ea inaintee si dupa! deci puteti face si voi la fel intr-o saptamana se retrag iar in doua va refaceti piela ca inainte! Mult noroc tuturor si multaSANATATE, la revedere!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabriela_7244 a răspuns:

Sau daca nu merge ai rabdare pana la primavara si foloseste planta storcand sucul din tulpina pe neg.