| anonim_4396 a întrebat:

Bună Tututor dacă ma puteți ajuta și pe mine de ceva timpi-a apărut pe piciorul stâng aproape de glezna un semn care pe lângă el a apărut și o rosela.
https://imgur.com/a/2z31Ehw
Am atașat o imagine în care se poate vedea.
Și dacă apăs pe acea zona roseala dispare și după revine la loc.
Dacă îmi puteți spune ce ar putea fi menționez ca lucrez aproape zilnic timp de 8 ore cu bocanci de lucru cu fier în vârf.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| StudentLaMedicina a răspuns:

Nu îmi dau seama prea bine din poză - ar putea fi o ciupercă sau altceva. Dacă poți să îmi scrii numărul de telefon în privat te contactez pe whatsapp şi îmi trimiți mai multe poze.