| Anndddra a întrebat:

Un test de sarcina facut la 11 zile de la intarzierea menstruatiei si o luna de la contact? Am niste scurgeri vaginale, de culoare alba si foarte mult. Saptamana trecutaam simtit nistearsuri cand mergeam la baie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Testul efectuat este concludent şi NU cred că e vorba de o sarcină!

Vezi alte detalii în răspunsurile anterioare...

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Tinand seama ca tu deja ai mai avut probleme cu aceste 11 zile, dar din pacate si cu modul de a te exprima in scris, probabil din cauza acestei inexplicabile situatii prin care treci deseori, poti fi totusi multumita si linistita. Nu are rost sa te alarmezi tocmai acum.

| sofisis a răspuns:

Nimic din ce ai descris mai sus nu este simptom de sarcina.Cel mult ai o infectie urinara.