| missGirlDeea a întrebat:

URGENT! ieri ascutiam un creion cu lama si intimplator lapa vin vitza mi-a taiat unghia vertical pina sus si o jumate de unghie se tine pe un fir pe piele.SE VA MAI PRINDE?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| patricia76 a răspuns:

Da.dar ar trebui sa pui un leocoplast pentru ca asa se va tine mai bine. sper ca te-am ajutat:*

8 răspunsuri:
| iYuuki a răspuns:

Pana la urma da. Si mami isi taiase jumate de unghie cu secera csnd taia iarba.

| Akuryo a răspuns:

Iti va cadea si va creste la loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi s-a intamplat.

| EcstasyW a răspuns:

Da sigur

| yasana a răspuns:

Nu cred dar poti sa te duci la cuoafor si iti face alta din gel

| irocku a răspuns:

Hey incearca sa o deslipesti ca nu se mai lipeste trebuie sa o protejezi ca iti va creste la loc funda plz

| naruhina1030 a răspuns:

Nu...nici-o sansa.scuze

| Ramona97 a răspuns:

Nu are cum sa se mai lipeasca(sorry) dar iti creste alta in schimb numai ca ar trebui (cred)sa scapi si de cealalta jum nu stiu cum creste asa...