| alyaly123 a întrebat:

Buna utilizatori TPU! As vrea sa va intreb ceva.Eu am multe cosuri pe fata, sanii mi-au crescut, am substanta aceea albicioasa pe chilot si am par in zona de jos.Imi va veni menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Da,iti va veni (oricum trebuie sa vina)dar nu se stie exact in ce zi.Ar trebui sa ai la tine mereu cate un absorbant pentru orice eventualitate.

8 răspunsuri:
| jojo_2491 a răspuns:

Daca ai intre 10 si 13 ani e posibil acest lucru.ar fi mai indicat sa vorbesti cu mama ta decat cu niste straini.

| SMTHING a răspuns:

Mi se intampla asta de 2 ani si nu mi-a venit laughing

| passenger a răspuns:

Da

| oOSmileoO a răspuns:

Wow...in locu tau nu as spune probleme ca astea p un site p care aproape toata Romania il acceseaza.straight face(poti sa te duci si u la un doctor ca un om normal sau sa vorbesti cu familia)

| iOnUtsidyAnA a răspuns:

E de asteptat! dar. daca nu te superi cati anisori aihappy?

| luludb a răspuns:

Nu e neaparat depinde ce varsta ai. daca ai trecut de 12-13 ani este posibil si eu aveam substanta aceea albicioasa pe chilot pana sa imi vina cu vreun an ianinte.

| deeea_1471 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalaughinglaughinghappy0

| alyaly123 explică:

12 ani am.