| EuTuNoi a întrebat:

Buna v-as ruga tare tare mult sa-mi raspundeti cati mai multi la urmatoarea intrebare: ieri seara am iesi intr-un club si m-am intalnit cu un vechi prieten ...ne-am sarutat si abia dupa am observat ca avea ceva la coltul gurii (putea fi herpes sau afta) e posibil sa-mi fi transmis si mie virusul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt sanse, vezi in cateva zile.

| SkyPilot a răspuns:

Da, dar putin probabil.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Poate,o sa vezi in urmatoarele zile

| BiancaRuxandra15 a răspuns:

Nu, herpesul sau aftele nu se transmit