| Sophyia a întrebat:

Va marturisesc ca ma doare stomacul, am greturi si ma doare spatele.Am luat No-spa,Nexium, Redigest dar vad ca imi trece greu.Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Bun deci sa incepem sa vedem de unde ar fi motivele

ai avut contact sexual neprotejat? daca da repede la farmacie si i-ati un test de sarcina
2) poate din cauza caldurii ai niste stari adverse si eu patesc cateodata asa si sti ce folosesc?
Dimineata pe stomacul gol i-au o canuta de ceai ( nu conteaza de care e ) cu 2 lingurite de miere + 1 pe stomacul gol
este ca un fel de pasament pentru stomac iar ceaiul alina durerea.
Dupa ce ai baut ceaiul mananca 2-3 feliute de lamaie cu zahar pe ele va reduce starea de voma.
Numai lua atatea medicamente ca iti imbolnavesti stomacul.
Incearca ce ti-am scriu aici sunt naturale si fi sigura ca n-au cum sa dea gres.
Te-am pupat

| Sophyia explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Iti multumesc pentru raspuns

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Incearcă Omez.