| bubuletzu1414 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai cred am fost la baie ca de fiecare data si am facut treaba mare normal dar la sfarsitmi-a iesit cv ca un fel de bucata de piele mai lunga sper sa nu fi fost vreo bucata din tesutul stomacului dureri abdominale nu am nici greturi ma simt foarte bine sau sa fie din cauza alimentatiei. am mancat sarmale in ultimul timp va rog dau funda la primul raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pare sa fie tenie.Vierme intestinal.Mergi la un medic.

| MikiMIHAI1324 a răspuns:

Frate este ciudata rau problema ta
Tu ce ai de facut, du-te la doctor cat de curand nu dupa un an sau mai tarziu
Ca nu prea intalnesti asa ceva pe la multi oameni
Deci du-te urgent la un doctor

| kmidodo a răspuns:

Ai constatat ca slabesti in ultima vreme desi mananci normal? AI SIMTIT CEVA MANCARIMI IN ZONA ANUSULUI? Si daca da si daca nu, s- ar putea sa ai TENII in organism, adica un soi de viermi intestinali care se prezinta ca o panglica..De obicei ies daca consumi usturoi.Mergi la un laborator de analize cu o mostra de materie fecala si afli ce ai. In nici un caz nu nu e bucata din stomac...Stai calm.

| Hiraani a răspuns:

Poate ti s-a parut...da ai mai mancat si altceva in afara de sarmale?

| AnaMariaAnelise26 a răspuns:

Viermi intestinali thinking