| Eu_1327 a întrebat:

va rog mult am nevoie de ajutor, am foarte multe cosuri pe fata, sunt rosii toate, am nevoie de ceva natural sa ma dau sa imi treaca, ce ar trebui sa fac, de spalat ma spal pe fata, dar nu inteleg de la ce imi iasa crying fundita la cine ma ajuta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Da e adevarat ca esti ingrijorata dar nu te speria;) e ceva normal si nu esti singra http://www.i-medic.ro/articole/tratarea-acneei-acasa funda :-/ sau cumpara de la farmacie ceva pe baza de plante sau cata ZInerit e cam scump dar foarte bun :)

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Piseaza doua aspirire si amesteca-le cu miere de albine si da-te pe fata, dupa o jumatate de ora spala-te, foloseste aceasta masca de 2 ori pe luna.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cosuri nu scapa nimeni asa ca nu fi ingrijoratawinking...cauta la farmacie zinerit sau ibalzon...in 3 zile se vad diferente

| SecretName1234 a răspuns:

Daca sunt cosuri rosii poti sa te dai cu pasta de dintibig grin si vorbesc foarte serios am colege care au facut asta si le-a trecutbig grinbig grin succes

| Babyzz_3124 a răspuns:

Foloseste clean&clear te va ajuta sigur, sau spune-i medicului dermatolog, sunt tot felul de solutii dar tot cred ca clean&clear te v-a ajuta. Fundita?

| georgiana_5682 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un medic dermatolog si apoi el sa iti dea niste medicamente sau niste sapunuri :) te pot ajuta cu niste site-uri cu masti naturale:
http://www.topsanatate.ro/......19226.html

http://www.eva.ro/......-4091.html

SPER SA TE AJUTE!

| CriStiNa22_8262 a răspuns:

Uite.eu am incercat cu crema de galbenele...nu e scumpa e naturala.usuca cosurile