| yourkittycat a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Astazi trebuia sa fie prima zi de ciclu menstrual, inca nu mi-a venit, dar de o saptamana tot imi simt burta tare sau ovarele.
Ce poate fi?
Eu sper din tot sufletul sa nu fie nici o problema si sa imi vina.
Nu stiu ce sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si cum ai vrea tu sa te ajutăm? Sunte m noi in corpul tau sa coordonam activitatea lui? Acum ai ciclu, dupa aia i ti este sete foame, nu, ai rabdare ca organismul uman este conceput creat intr-un mod miraculos, nici medicii inca nu stiu pe deplin cum functionează corpul uman. Tu ce varsta ai?