| lumpy a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati in fiecare seara ma doare in partea stanga nu mai stiu ce sa fac am loat medicamente intruna si nu-mi trece va rog ajutati-ma dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Unde anume in partea stanga? Ar fi bine sa apelezi la ajutorul medicului de familie daca este o durere persistenta.
http://www.i-medic.ro/simptome

1 răspuns:
| danielaxyz a răspuns:

E pancreasul, poti lua anghinare capsule, redigest, triferment