| Anca95 a întrebat:

Vreau recomandari de medici dermatologi din Vaslui.Am auzit ceva de Teofarm.Rog sa ma lamuriti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

winking Alunita o poate elimina cu laser IPL. Nu stiu daca se face si in acea zona... Efectele sunt rapide in 1-2 maxim 3 saptamani dispare cu totul. Costa in jur de 300-400 lei sedinta. Nu e foarte mult, o sedinta pe saptamanawinking

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca este in Vaslui dar cauta prin apropiere clinica Laurus Medical. Este foarte serioasa si orice tratament (dermatologic, doar de asta stiu) face foarte binewinking

| Anca95 explică (pentru anonim_4396):

Si unde este?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anca95):

Nu am idee, nu sunt din Vaslui, dar poti cauta pe internet...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anca95):

In ce problema vrei sa consulti un dermatolog?

| Anca95 explică (pentru anonim_4396):

I-a aparut tatalui meu un pic mai sus de centura pelviata o alunita, sau cel putin asa cred ca e.E de marimea unui sambure de cireasa si are nevoie de un consult.Am gasit o dna doctor sper sa fie buna.O sa ma mai interesez.

| Anca95 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult pentru "implicare"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anca95):

Nu ai pentru cewinking

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e foarte mult? 12 milioane, nu e mult? Ai salar de 45-50 milioane cumva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Tu ce treaba ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anca95):

winking Alunita o poate elimina cu laser IPL. Nu stiu daca se face si in acea zona... Efectele sunt rapide in 1-2 maxim 3 saptamani dispare cu totul. Costa in jur de 300-400 lei sedinta. Nu e foarte mult, o sedinta pe saptamanawinking