| simohalep2 a întrebat:

vreau sa va spun ca acum un an si jumatate am rimit ochelarii, si treuia ca parintii mei sa ma duca la oftamolog in luna martie, dar vazand ca vederea nu mi se imbunatateste m-au mai lasat cu ochelarii acestia. De vreo luna si jumatate ma tot dor ochii, nu pot dori si am si ameteli si m-am gandit la parerea voastra. Adica de vina sunt ochelarii s-au am si alte probleme. Parintii mi-au spus ca saptamana asta sau viitoare ma duc la oftamolog si cumva schimbarea ochelarilor ma va ajuta. M-am am si dureri de cap, dar foarte mici si care trec dupa 2-3 minute. Decide vina sunt ochelarii sau am si altceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Numai oftalmologul iti poate raspunde la intrebarea ta.Nu neglija.