| noname12344321 a întrebat:

Vreau si eu niste exercitii pentru cresterea in inaltime. Poate niste videoclipuri ( dar cu exercitii mai multe) sau un link cu niste imagini dar si cu ce trebuie facut. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Inotul e foarte bun ca sa cresti in inlatime.

| Marwell a răspuns:

Eu am facut niste exercitii care au avut rezultate foarte bune, am crescut peste 5 cm de la ele, uite le gasesti aici, are si in format video, foarte simplu de urmat(iti ia 15 min):
http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-cresti/exercitii-crestere/

| matias1212 a răspuns:

Sti ca erau filmele alea de tortura te tragi de mini si de picioare.Dar cel mai bun e basketul..acum ca iei si vacanta poate ai vara la dispozitie

| noname12344321 explică:

Vreau exercitii nu sporturi!