| ChuckybooM a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care sunt materiile pe care le fac la profilul stiinte sociale. Cate ore din fiecare fac? La ce dau teze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sunshine_5685 a răspuns:

O sa faci 4 ore de romana(la care dai si teza), 2 ore de logica(de asemenea,dai si teza),2 ore de engleza si franceza(teza la una dintre ele), o ora de latina,2 de mate, 2 de istorie(teza), 2 de geografie, si in rest materiile de baza:1 ora de bio,1 chimie, 1 fizica,sport,desen,muzica...in principiu se pune accent pe istorie,logica,romana si in calsele mai mari o sa faci si sociologie, filozofie si alte materii umanistehappysper ca te-am ajutat intr-o oarecare msurahappybig grin

1 răspuns:
| cam3l3on a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale...materiile de baza sunt romana, franceza, engleza si psihologia...eu dau teza la franceza, romana, istorie sau geografie si psihologie (sunt clasa a 10-a)
bafta happy