| dydydydy a întrebat:

Buna vreau si eu un sfat. am 15 ani si am 1.64 am 45 de kilogramee. credeti ca sunt prea slaba? mie asa mi se pare. vreau sa ma ingras sad. cum? chiar nu stiu cum? sunt si la scoala de dimi la 8 pana la 2 si am gasit p net niste cacaturi de regime de ingrasat si nu se potrivesc heeelllp sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Sa stii ca sunt mai multe medicamente care maresc pofta de mancare, automat te fac sa mananci mai mult (si cam de asta ai tu nevoie), cel mai bine e sa mergi la un medic sa-i spui ce iti doresti si iti va prescrie o reteta.

1 răspuns:
| mentalism a răspuns:

CAUTA PE GOOGLE CALculator de greutate ideala si afli raspunsul! e usor! funda?