| Friendd a întrebat:

love struck Cand nu am parul prins, vara, mai ales, imi este foarte cald. Si m-am saturat sa il am mereu prins... ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| karla774 a răspuns:

Sa ti-l încrețești! Poți folosi spuma de păr! Arată super bine.

| InGeRaS2011 a răspuns:

Sa il tunzi? happy

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Poti sa folesesti o spuma care sa ii confere parului volum si elasticitate.Astfel parul nu va mai sta lipit de cap si nici de fata.Iti recomand spuma de la nivea.
Succes!

| TurBina a răspuns:

Te tunzi putin.Iti schimbi look-ul

| MaditsSaaa a răspuns:

Incearca o coafura mai scurta pe timpul verii, iar in anotimpurile reci lasa-l lunghappy
Sau prinde-l mereuhappy

| HelloKitty20 a răspuns:

Poti sa il impletesti sau sa te frizezitongue