| MrsM a întrebat:

Buna ziua!
A slăbit cineva cu produsele de la snep? Olivox, burner, the mix? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă vrei să slăbești, recomandarea mea e să consulți un nutriționist, care să îți facă o schemă de slăbire potrivită pentru tine. Știu, este mai complicată varianta asta, dar este mai sigură happy.
Astfel, nu vei arunca banii pe produse care nu știi dacă au efectul dorit și, mai mult, vei evita apariția unor probleme de sănătate.

| Silviullet a răspuns:

Salut. Nu mai incercati prostii de genul, sunt facute pentru bani, nu pentru sanatatea vostra. O dieta desteapta te poate ajuta mult mai mult. Nu cel mai usor mod e si bun.

| SorinelCopilu a răspuns:

Nu eu am încercat produsele de la Snep și sora mea la fel eu am încercat o singura luna fără rezultate sora mea 5 luni cu ceva rezultate dar rezultatele erau de la dieta făcută nu de la produsele Snep.
Cel mai bun este sportul și dieta pentru slăbit

| PopSelena a răspuns:

Da, hai in privat si iti spun mai multe.

| AndreiTibi86 a răspuns:

Olivoxul nu este un produs destinat slabirii agresive. El contribuie la reglarea tranzitului intestinal si la un stil de viata sanatos alaturi de o alimentatie corecta. Un proces corect de slabire include schimbarea modului de viata, asta presupunand si o verificare a posibililor factori de ordin emotional nocivi care genereaza de obicei un stil de a te alimenta defectuos si bazat pe nevoia de a "compensa" si nu pe nevoia de a te hrani. Numai bine!

| Ruget_Sorana_1981 a răspuns (pentru AndreiTibi86):

Olivox este strict pentru reglarea tranzitului intestinal, nu are legătură cu ce scrii tu aici. Daca nu ști nu mai da sfaturi, cumpara lumea așteaptă rezultate și nimic.

| AlexandraCElena a răspuns:

Da eu am slabit cu snep 15kg in 3 luni!