| AnghelAnaMaria a întrebat:

Bună ziua.
A-ți luat arlevert pana acum?
Cine a luat ma interesează cum sa simțit după el și dacă dacă a avut vreo reacție adversă în timpul tratamentului?
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu am luat asa ceva, dar daca este dat de un medic ai putea sa iei sa vezi ce si cum.
Nu am avut vertij pana acum.
Poate pare nefondat raspunsul meu, insa te anunt referitor la efectele adverse ale unor medicamente ca este perfect valabil urmatorul sfat > persoana x care ia un medicament nu prezinta intotdeauna aceleasi efect cu persoana y care ia acelasi medicament! Unii vor avea efecte adeverse, altii NU
La unii se manifesta la altii nu!