| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si 3 luni, 167cm si 58kg. As vrea sa fiu mai inalt pentru varsta mea pentru ca inaltimea conteaza mult in zilele astea. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apucata-te serios de practicarae zilnica a unui sport, care ajuta la dzvoltarea oaselor si a muschlor.

| Nelly15 a răspuns:

Conteaza mult in zilele astea? Cine a zis asta? Sa inteleg ca daca te duci sa te angajezi undeva aia nu te primesc ca ai 167, ok (Nu e cazul), spune direct ca conteaza pentru tine, nu conteaza motivul. Poti incerca asta: https://www.unica.ro/......ate-112474