| Nuvreausaimiaparanumele a întrebat:

am 14 ani si am niste bubite mici albe pe penis in varf pe coroana si pe pielea interioara.Nu ma dor nici nu ma mananca dar arata foarte urat si as dori sa scap de ele.Ce e drept fac laba dar de fiecare data ma spal si dar nu stiu daca o fi din cauza asta sau din alta. Daca exista ceva anume care poate sa rezolve problema mea as fi foarte recunoscator.
Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Mergi la medic daca consideri ca e atat de grav, daca nu mai asteapta, poate-ti trec

| Nuvreausaimiaparanumele explică (pentru raisa1993maria):

Pai credeam ca pot fi ajutat pe site-ul asta de aia am pus intrebarea ca sa nu ma du la medic.

| Nuvreausaimiaparanumele explică:

Adica nu sunt asa multe bubite dar sunt micute si albe si arata urat, nu ma mananca si nici nu ma dor dar arata urat.