| umbra09 a întrebat:

Buna ziua am 42de ani si sunt pe jumatate chiel si as dori sa imi cumpar ceva sa-mi creasca parul am cautat si am gastit un sprei pe nume fulfix daca lati folosit va rog sa-mi spuneti rezultatul sau daca stiti alt produs mai bun va rog sa-mi spuneti funda celui care ma ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ronaldo_Darius_1921 a răspuns:

Bunicul meu l-a folosit si e foarte bun! Merita incercatwinking

| Alexandra678 a răspuns:

Tot ce pot face este sa va recomand o vizita la dermatolog. El va poate spune cel mai bine ce este de facut.