| Issabelle6789 a întrebat:

Am avut otita medie si nu mai auzeam, de vreo 2 luni.Am fost la spital si acolo m-au tratat cu o masinarie care a facut un zgomot extrem de mare in urechi(am crezut ca nu voi mai auzi in viata mea).Ce a fost acea masinarie sau ce mi-au facut? Acum am ajuns acasa dar nu ma simt prea bine.De ce oare? :-( Maine voi face RMN.Mentionez ca nu ma aflu in tara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| kikikikikikikikilovs a răspuns:

Din cate stiu eu, acel aparat curata in ureche sau ceva de genul.

Ai grija mâine, si sper sa te faci bine happy