| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un accident usor de masina acum 2 luni jumatate si m-am lovit usor la un genunchi, mai precis la stangul, atunci pe moment nu m-a durut dar de un timp de vreme am o durere usoara si parca ma doare cu glezna cu tot. Daca are cineva o recomandare, multumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bota_Valentin_1991 a răspuns:

Noi nu suntem specialisti ca sa punem un diagnostic sigur, dar ce mai bine ar fi sa te duci la un medic ortoped, sa faci niste radiografii si sigur iti va spune ce ai.