| Jigokunokishi a întrebat:

Am coloana stramba, cifo-scolioaza. Uneori parca simt ca nu mi se umpla plamanii de aer cum ar trebui, dar parca doar in anumite pozitii, daca stau cu spateloe altfel atunci se umpla, si parca depinde si cum imi tin umerii. Se poate sa fie din cauza coloanei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

De asta exista doctori, personal categoria asta e una fara sens, de asta sunt doctori da, aici nu sunt medici si doar pareri de multe ori stupide, du-te la doctor unul specialist