| AnnabellaBB a întrebat:

Bună ziua
Am început sa am probleme cu menstruația. Ma tratez cu Levofloxacina de 5 zile, (am o pneumonie) și as vrea sa va întreb dacă se poate ca un antibiotic sa îți poată modifica menstruația? De 5 zile este mult mai abundenta și am cheaguri foarte mari, țin sa menționez ca nu am nicio durere. Va rog sa ma ajutați, cred ca mâine voi merge de urgenta la spital, deoarece cheaguri asa mari nu am mai avut în viata mea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cristian_Alex_1995_AZfU a răspuns:

Cheama ambulanta!