| DianaLos a întrebat:

Buna ziua! Am inghitit din greseala un ambalaj in care e pusa ciocolatica Kinder Bueno. Il tot simt in gat. Problema e ca eu am si sialolitiaza, adica nu am multa saliva. Exista posibilitatea ca ea sa fie in gat si sa stea lipita cumva de limba in jos si sa ma sufoc cu ea ulterior, sau cand dorm? Simt in gat ceva de se misca si ma sperie. Sau ar putea fi doar senzatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Baga degetele pe gat si incearca sa vomiti.
Poate iese si ce simti acolo.

| Cipi1212 a răspuns:

E greu de spus.