| Eookatha a întrebat:

Buna ziua!
Am mare nevoie sa stiu cat ar costa (cu tot ce e nevoie) o operatie de scoatere a glandei tiroide. Am o prietena de 16 ani care are probleme, insa nu gasesc nici un pret pe net pentru asa ceva. Oricum, fiind copil va plati mai putin totusi, nu?
Funda pentru cel care imi raspunde.
Mersi :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Operatia este gratuita in spitalele de stat extonguearhon. Dar totusi de dau bani la anestezist vreo 300 lei, la chirurg vreo 300 euro, na asa am auzit si eu.

| Erzaa a răspuns:

Du-te la doctori si intreaba!

| SLS a răspuns:

Intreaba un medic.