| llleo a întrebat:

Buna ziua, am o operație luna asta si am niște cerințe care trebuiesc îndeplinite, printre care și: consultații si investigații patologie cronica. Unde pot sa le fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici nu gasesti raspunsuri folositoare pentru tine
Tot acolo unde ti s-a spus ce trebuie sa faci, vei gasi raspunsuri.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Dă mai multe detalii. Poți scrie în privat dacă nu vrei să fie publice.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Mulțumesc pentru mesaj! Din păcate nu pot să răspund! Este vorba de un consult preanestezic. Te duci la orice clinică privată şi ceri asta. Este un consult amplu cu analize şi EKG printre altele. Dar aşa se numeşte şi aceasta este cerința medicală. Mult succes cu operația, Leo!